چراغ سنسوردار

انواع چراغ سنسوردار سقفی و دیواری

چراغ سنسور دار با طرح حصیری
چراغ سقفی سنسوردار طرح حصیری دامتک
چراغ سقفی سنسوردار با طرح لوزی
چراغ سقفی سنسوردار طرح لوزی دامتک
چراغ سقفی با طرح شمیم
چراغ سقفی سنسوردار طرح شمیم دامتک
چراغ سقفی سنسوردار فلزی دامتک طرح خورشیدی
چراغ سقفی سنسوردار طرح خورشیدی دامتک
چراغ با طرح ترنج
چراغ سقفی سنسوردار طرح ترنج دامتک
چراغ پلاستیکی طرح پرتو دامتک
چراغ سقفی سنسوردار پلاستیکی پرتو دامتک
چراغ سقفی سنسوردار فلزی طرح گلدار دامتک
چراغ سقفی سنسوردار گلدار دامتک
چراغ دیواری سنسوردار طرح حصیری دامتک
چراغ دیواری سنسوردار حصیری دامتک
چراغ دیواری سنسوردار با طرح خورشیدی دامتک
چراغ دیواری سنسوردار خورشیدی دامتک

ویژگی‌های چراغ سنسوردار سقفی و دیواری دامتک

عدم نیاز به تایمر و شاسی

دارای رویه‌ی شیشه‌ای و کفی فلزی و پلاستیکی مرغوب

دارای سرپیچ سرامیکی

بهترین قیمت

چرا چراغ سنسور دار بخریم؟

یکی از مسائل پر اهمیت در ساخت ساختمان‌های تجاری و مسکونی، نورپردازی است. هر بخش از ساختمان‌ها بنا به طراحی، دکوراسیون و نور موجود به شکل مشخصی نورپردازی می‌شوند. به‌همین جهت، انتخاب نوع چراغی که قرار است در هر بخش از یک ساختمان به کار گرفته شود، اهمیت ویژه‌ای دارد.

هر چراغی را می‌توان بنا به نیاز و سلیقه‌ی افراد در ساختمان‌ها تعبیه کرد. اما اگر یکی از نکات مهم در انتخاب چراغ، کارآمدی و به‌صرفه بودن آن باشد، شاید نتوان به این راحتی هر چراغی را در ساختمان نصب کرد. اما این به چه معناست؟

برای مثال یک چراغ معمولی دارای کلیدی است که به وسیله‌ی آن می‌‌توانید چراغ را روشن و یا خاموش کنید. البته این موضوعی است که همه با آن آشنا هستند. برخلاف چراغ معمولی، یک چراغ سنسوردار کلیدی برای روشن و خاموش شدن ندارد. این چراغ می‌تواند حضور شما را تشخیص دهد و سپس روشن شده و با ترک شما از محل، پس از مدتی خاموش شود.

شاید در نگاه اول، تفاوت میان این دو چندان مبرم نباشد و خرید چراغ سنسور دار توجیهی نداشته باشد. اما با بررسی مزایای چراغ سنسوردار می‌توان این تفاوت و البته کارآمدی بیشتر آن را در صنعت روشنایی مشاهده کرد.

فواید خرید چراغ سنسوردار

هوشمندسازی ساختمان ها با استفاده از این چراغ ها می‌تواند مزایای متعددی هم برای مصرف کنندگان عادی و هم برای پیمان کاران پروژه های ساختمانی داشته باشد. اما چگونه؟

مقرون به صرفه به لحاظ اقتصادی

کاهش مصرف برق

چراغ های سنسوردار به لحاظ اقتصادی نسبت به چراغ های معمولی به صرفه‌تر هستند. زیرا این چراغ ها نیازی به خاموش یا روشن شدن توسط شما ندارند و با خروجتان از محلی که در آن نصب شده‌اند، به‌طور خودکار خاموش می‌شوند. در حالی‌که چراغ های معمولی دارای کلید برق هستند و پس از ترک محل یا اتاق موردنظر لازم است حتما خاموش شوند. در صورت فراموشی این موضوع یعنی عدم خاموش کردن، چراغ برای مدت طولانی بدون استفاده روشن می‌ماند و هزینه‌ی برق را افزایش می‌دهد.

مناسب افراد مسن

مناسب کودکان، افراد مسن و ناتوان

این چراغ ها به دلیل عدم نیاز به کلید برای روشن شدن، مناسب کودکان، افراد مسن و یا ناتوان هستند. کودکان به دلیل کوچکی جثه ، افراد ناتوان نیز به دلیل محدودیت هایی که با آن رو به رو هستند، بدون هیچ دردسری می توانند تنها با عبور از محدوده‌ی این چراغ ها، آن ها را روشن کنند.

تامین امنیت

این چراغ ها با حضور افراد روشن می‌شوند و این یعنی گرفتن فرصت از دزدانی که قصد دزدی را دارند! مسلما دزدان در تاریکی اقدام به دزدی می‌کنند، اما با وجود این چراغ ها فرصت استتار در تاریکی از آن‌ها گرفته می‌شود. به همین دلیل چراغ های سنسوردار می‌توانند به لحاظ امنیتی نیز با مطلع کردن صاحبان منازل از حضور افراد در ساختمان، به آن‌ها کمک کنند.

ارتقا سطح بهداشت

ارتقا سطح بهداشت

عدم نیاز به لمس کلید برای روشن و یا خاموش کردن چراغ، یکی از مزایای برجسته چراغ های دارای حسگر به شمار می‌آید. این قابلیت نه تنها دغدغه‌ی روشن و خاموش کردن چراغ ها را برای شما از بین می‌برد، بلکه به‌لحاظ بهداشتی نیز می‌تواند مزایای فراوانی داشته باشد. با عدم نیاز به لمس کلید در مکان های عمومی مانند راهروی یک مجتمع، به‌راحتی می‌توانید از سرایت بسیاری از ویروس‌ها جلوگیری کنید و به ارتقای سطح بهداشت و سلامت خود و اجتماع کمک کنید.

محل های مناسب برای نصب چراغ

راه پله ها و راهروهای بزرگ و کوچک انواع ساختمان‌های تجاری و مسکونی

ورودی منازل و مجتمع‌های بزرگ تجاری

استخر، باغ و محیط‌های باز

فروش عمده چراغ سنسوردار روکار با قیمت رقابتی

برای خرید عمده با ما تماس بگیرید

استعلام قیمت