چراغ سنسوردار

فروش عمده چراغ سنسوردار سقفی و دیواری دامتک

خرید چراغ سنسوردار و به کارگیری آن، با هوشمندسازی ساختمان‌ها و تمایل هر چه بیشتر به صرفه‌جویی در مصرف برق و کاهش هزینه‌ها، رواج بیشتری در صنعت روشنایی یافته و نسبت به گذشته خریداران بیشتری نیز پیدا کرده است. شرکت دامتک نیز به عنوان تولید کننده چراغ سنسور دار و حضور برجسته در صنعت روشنایی، چراغ های تولیدی خود را با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی به شما عزیزان ارائه می‌کند. این چراغ ها با سنسور PIR تعبیه شده در آن که دارای برد 5 تا 6 متر می‌باشد، قابلیت تشخیص افراد در این محدوده را داشته و محصولی عالی برای هوشمندسازی خانه‌ها، ساختمان‌های مسکونی و تجاری به حساب می‌آید.

 برای استعلام قیمت و خرید عمده چراغ سنسوردار سقفی و دیواری دامتک با ما تماس بگیرید.

استعلام قیمت

           09138892639 -  03133382219

خرید چراغ سنسوردار سقفی و دیواری دامتک
انواع چراغ های سنسور دار سقفی و دیواری

طرح های زیبا

با کیفیت‌ترین سنسور PIR

بالاترین کیفیت

3 سال گارانتی

3 سال گارانتی

انواع چراغ سنسوردار سقفی و دیواری

چراغ سقفی سنسوردار فلزی دامتک طرح خورشیدی
چراغ سقفی سنسوردار طرح خورشیدی دامتک
چراغ سنسور دار با طرح حصیری
چراغ سقفی سنسوردار طرح حصیری دامتک
چراغ سقفی سنسوردار با طرح لوزی
چراغ سقفی سنسوردار طرح لوزی دامتک
چراغ سقفی با طرح شمیم
چراغ سقفی سنسوردار طرح شمیم دامتک
چراغ با طرح ترنج
چراغ سقفی سنسوردار طرح ترنج دامتک
چراغ پلاستیکی طرح پرتو دامتک
چراغ سقفی سنسوردار پلاستیکی طرح پرتو دامتک
چراغ سنسور دار سقفی با طرح گل
چراغ سقفی سنسوردار گلدار دامتک
چراغ دیواری با طرح دیواری
چراغ دیواری سنسوردار طرح حصیری دامتک
چراغ سنسور دار دیواری طرح خورشیدی
چراغ دیواری سنسوردار طرح خورشیدی دامتک

ویژگی‌های چراغ سنسوردار سقفی و دیواری دامتک

وجود سنسور PIR با بهترین کیفیت

سنسور PIR یا مادون قرمز غیرفعال، با تشخیص انرژی گرمایی یا امواج مادون قرمز ساطع شده از موجودات زنده، فرایند تشخیص را انجام می‌دهد. هر موجود زنده‌ای مانند انسان از خود امواج ماودون قرمز ساطع می‌کند که توسط انسان قابل مشاهده نیست. اما سنسور PIR به شکلی ساخته شده است که بتواند وجود این امواج را در محدوده‌ی قابل تشخیص خود، شناسایی کرده و براساس آن عملی را انجام دهد. این عمل در چراغ سنسور دار، روشن کردن آن است.

در چراغ های سنسور دار سقفی و دیواری دامتک یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین سنسورهای PIR با برد 5 تا 6 متر و زاویه تحت پوشش 360 درجه به کار گرفته شده است. این سنسور با تشخیص افراد در این محدوده، روشن شده و با خروج افراد از این محدوده، پس از زمانی‌که شما مشخص می‌کنید، خاموش می‌شود. برد سنسور و زاویه تحت پوشش آن از مهم ترین فاکتورها در انتخاب چراغ سنسوردار به شمار می‌آیند که ما در دامتک با نظر به این مسئله، با کارگیری سنسورهای PIR با دوام که دارای برد بالا و زاویه تحت پوشش 360 درجه هستند، درصدد ارتقا سطح کیفی این محصول در بازار بوده‌ایم.

سنسور PIR با کیفیت
دو ولوم چراغ سنسور دار دامتک

وجود دو ولوم جهت تنظیم نور و زمان روشنایی

علاوه بر سنسور حرکتی قدرتمند این چراغ، دو ولوم نیز وجود دارد. از یک ولوم این چراغ می‌توانید به‌منظور مشخص کردن مدت زمان دلخواه خود برای روشن ماندن چراغ استفاده کنید.

ولوم دیگر این چراغ برای تنظیم میزان شدت روشنایی به کار گرفته می‌شود. با این ولوم شما به راحتی می‌توانید به دلخواه شدت نور چراغ را تعیین کنید. برای مثال اگر چراغ سنسوردار شما در محلی نصب شده باشد که حتی در روز هم نور چندان زیادی دریافت نمی‌کند، اما با این حال روشن است و شما می‌خواهید باز هم در روز با حرکت افراد روشن شود، می‌توانید شدت نور را در طول روز کاهش داده و شب شدن نور آن را بیشتر کنید و به این شکل هم از نور کافی بهره‌مند شوید و هم بتوانید در مصرف برق صرفه جویی کنید.

علاوه بر این امکانات می‌توان کارکرد چراغ را در طول روز غیر فعال کنید. این حالت معمولا زمانی موردنیاز خواهد بود که مکانی که چراغ سنسوردار خود را در آن نصب کرده‌اید، از نور کافی برخوردار است. در این صورت نیازی به کار کردن چراغ در طول روز نخواهد بود.

عدم نیاز به تایمر و شاسی

دارای رویه‌ی شیشه‌ای و کفی فلزی و پلاستیکی مرغوب

دارای سرپیچ سرامیکی

بهترین قیمت

چرا چراغ سنسور دار بخریم؟

یکی از مسائل پر اهمیت در ساخت ساختمان‌های تجاری و مسکونی، نورپردازی است. هر بخش از ساختمان‌ها بنا به طراحی، دکوراسیون و نور موجود به شکل مشخصی نورپردازی می‌شوند. به‌همین جهت، انتخاب نوع چراغی که قرار است در هر بخش از یک ساختمان به کار گرفته شود، اهمیت ویژه ای دارد.

هر چراغی را می‌توان بنا به نیاز و سلیقه‌ی افراد در ساختمان‌ها تعبیه کرد. اما اگر یکی از نکات مهم در انتخاب چراغ کارآمدی و به صرفه بودن آن باشد، شاید نتوان به این راحتی هر چراغی را در ساختمان نصب کرد. اما این به چه معناست؟

برای مثال یک چراغ معمولی دارای کلیدی است که به وسیله ی آن می‌‌توانید چراغ را روشن و یا خاموش کنید. البته این موضوعی است که همه با آن آشنا هستند. برخلاف چراغ معمولی، یک چراغ سنسوردار کلیدی برای روشن و خاموش شدن ندارد. این چراغ می‌تواند حضور شما را تشخیص دهد و سپس روشن شده و با ترک شما از محل، پس از مدتی خاموش شود.

شاید در نگاه اول، تفاوت میان این دو چندان مبرم نباشد و خرید چراغ سنسور دار توجیهی نداشته باشد. اما با بررسی مزایای چراغ سنسوردار می‌توان این تفاوت و البته کارآمدی بیشتر آن را در صنعت روشنایی مشاهده کرد.

فواید خرید چراغ سنسوردار

هوشمندسازی ساختمان ها با استفاده از این چراغ ها می‌تواند مزایای متعددی هم برای مصرف کنندگان عادی و هم برای پیمان کاران پروژه های ساختمانی داشته باشد. اما چگونه؟

مقرون به صرفه به لحاظ اقتصادی

کاهش مصرف برق

چراغ های سنسوردار به لحاظ اقتصادی به صرفه تر هستند. زیرا این چراغ ها در مقایسه با چراغ های معمولی، نیازی به خاموش یا روشن کردن ندارند و با خروج افراد از محلی که در آن نصب شده‌اند، خاموش می‌شوند، در حالی که چراغ‌های معمولی دارای کلید هستند و پس ترک محل یا اتاق موردنظر لازم است حتما خاموش شوند و در صورت فراموشی این موضوع ممکن است هزینه‌های بیشتری متحمل شوند.

مناسب افراد مسن

مناسب کودکان، افراد مسن و ناتوان

این چراغ ها به دلیل عدم نیاز به کلید برای روشن شدن، مناسب کودکان، افراد مسن و یا ناتوان هستند. کودکان به دلیل کوچکی جثه ، افراد ناتوان نیز به دلیل محدودیت هایی که با آن رو به رو هستند، بدون هیچ دردسری می توانند تنها با عبور از محدوده ی این چراغ ها، ان ها را روشن کنند.

تامین امنیت

این چراغ ها با حضور افراد روشن می‌شود و این یعنی گرفتن فرصت از دزدانی که قصد دزدی را دارند! مسلما دزدان در تاریکی اقدام به دزدی می‌کنند اما با وجود این چراغ ها فرصت استتار در تاریکی از آن‌ها گرفته می‌شود. به همین دلیل چراغ های سنسوردار می‌توانند حتی به لحاظ امنیتی نیز به صاحبان منازل کمک کنند.

ارتقا سطح بهداشت

ارتقا سطح بهداشت

عدم نیاز به لمس کلید برای روشن و یا خاموش کردن چراغ، یکی از مزایای برجسته این گونه چراغ به شمار می‌آید. این قابلیت نه تنها دغدغه‌ی روشن و خاموض کردن چراغ ها را از بین می‌برد، بلکه به لحاظ بهداشتی نیز می‌تواند مزایای فراوانی برای افراد داشته باشد. با عدم نیاز به لمس کلید در مکان های عمومی مانند راهروی یک مجتمع، به راحتی می‌توان از سرایت بسیاری از ویروس ها جلوگیری کرد.

محل های مناسب برای نصب چراغ

راه پله‌ها و راهروهای بزرگ و کوچک انواع ساختمان‌های تجاری و مسکونی

ورودی منازل و مجتمع‌های بزرگ تجاری

استخر، باغ و محیط‌های باز

فروش عمده چراغ سنسوردار با قیمت رقابتی

برای خرید عمده با ما تماس بگیرید

استعلام قیمت