فلاشر

فلاشرهای دامتک مورد استفاده در تابلو ال ای دی های ثابت دارای ولتاژکار24- 12 ولت و امپر دهی10 آمپر می باشد . این فلاشرها در ابعاد کوچک و با قیمت مناسب و بسیار زیبا طراحی شده است. استفاده از قطعات SMD و مونتاژ آن ها به وسیله ربات های فوق پیشرفته و همچنین طراحی بهینه، باعث شده است که فلاشرهای DAMTECH باآمپر دهی بالاتر برای استفاده در تابلوLED کوچک بهترین کارایی را داشته باشد.

فلاشرهای DAMTECH با قابلیت انتخاب برنامه ها مختلف و اجرای انها با ترتیب دلخواه امکان طراحی و ساخت تابلو ال ای دی های جذاب و زیباتر را برای تابلوسازان فراهم می کند.

فلاشر دامتک به صورتی طراحی شده اند که برخلاف بسیاری از فلاشرهای موجود در بازار اتصال جریان اشتباه، با سوختن فلاشر تابلو ال ای دی همراه نیست و تنها در این حالت فلاشر روشن نمی شود. علاوه بر این شرکت دامتک با توجه به آگاهی از کیفیت محصولات خود یکسال گارانتی را بر روی آن ارائه می کند.

دامتک DAMTECH تولید کننده چراغ های سنسوردار و تامین کننده وسایل تابلو LED در کشور بوده و تلاش دارد با ارائه بالاترین کیفیت در محصولات خود رضایت همه مشتریان عزیز را جلب نماید. دامتک برند تولید کننده چراغ های سنسوردار از جمله چراغ های سقفی سنسوردار فلزی، چراغ های سقفی سنسوردار پلاستیکی و چراغ های دیواری سنسوردار و کنترل کننده های تابلوهای ال ای ای دی اعم از انواع فلاشر تابلو ثابت، فلاشر های کنترل دار با گیرنده های رادیویی و نوری در همه کانال ها است.