فلاشر پلیسی

فلاشرهای پلیسی دامتک دارای طراحی فوق العاده در ابعاد 3.3*3.3 و با توان بیش از 200 وات برای مجموعه های چشمک زن طراحی شده اند.
این نوع از فلاشر های دامتک با توجه به نداشتن میکرو کنترلر تنها توانایی تغییر سرعت و نور را دارند و در حالت چشمک زن فعالیت می کنند . فلاشر های دو کانال ساده دامتک یا همان فلاشر پلیسی یکی از اقتصادی ترین فلاشرهای موجود در بازار هستند و تابلوسازان گرامی می تواننداز آن برای ایجاد حاشیه تابلو یا نور چشمک زن استفاده ویژه کنند.
فلاشر دو کانال دامتک با توجه به کیفیت بالا مونتاژو استفاده از مرغوب ترین فطعات با گارانتی یک ساله تعویض به تابلو سازان گرامی ارائه می شود .

مطالب مرتبط

1 جولای, 2021
چراغ هوشمند و انواع آن

چراغ هوشمند و انواع آن

آیا تا بحال برایتان اتفاق افتاده که از منزل یا محل کارتان دور باشید و بخواهید که قبل از ورودتان، چراغ ها روشن شوند؟ یا هنگامیکه غذا سفارش داده اید و می خواهید که پیک قبل از اینکه سفارشتان را درب منزل بیاورد، چراغ به صورت اتوماتیک روشن شود؟ چراغ های هوشمند که بخشی از سیستم خانه هوشمند هستند، می توانند این امکان را برای شما فراهم کنند. شما می توانید با استفاده از سیستم کنترل از راه دور و به صورت اتوماتیک چراغ ها را روشن کنید. در این مقاله می خواهیم در مورد این چراغ ها و انواع آنها صحبت کنیم. چراغ هوشمند چیست؟ سیستم چراغ هوشمند یک سیستم روشنایی برای خانه های هوشمند است که معمولاً به اینترنت متصل است. این سیستم تصمیم گیری می کند و طبق برنامه ای که به آن داده شده، عمل می کند و همچنین می توان آن را با استفاده از یک اپلیکیشن موبایل، Voice Assistant (دستیار صوتی)، بر اساس تکنولوژی مبتنی بر IFTTT (IF This Then That :اگر اینگونه شود آنگاه آن کار را انجام بده) یا با استفاده از سنسور آشکارساز حرکت به‌صورت بی‌سیم کنترل کرد. اغلب این چراغهای هوشمند دارای ویژگیهایی اعم از تغییر رنگ چراغ، تنظیم سیستم […]
17 می, 2017
فلاشر کنترل دار

فلاشر کنترل دار

2 می, 2017
آموزش کار با فلاشر

آموزش کار با فلاشر

10 آوریل, 2017
فلاشر آمپر بالا

آمپردهی فلاشر تابلو ال ای دی

دامتک DAMTECH تولید کننده چراغ های سنسوردار و تامین کننده وسایل تابلو LED در کشور بوده و تلاش دارد با ارائه بالاترین کیفیت در محصولات خود رضایت همه مشتریان عزیز را جلب نماید. دامتک برند تولید کننده چراغ های سنسوردار از جمله چراغ های سقفی سنسوردار فلزی، چراغ های سقفی سنسوردار پلاستیکی و چراغ های دیواری سنسوردار و کنترل کننده های تابلوهای ال ای ای دی اعم از انواع فلاشر تابلو ثابت، فلاشر های کنترل دار با گیرنده های رادیویی و نوری در همه کانال ها است.