فلاشر پلیسی

فلاشرهای پلیسی دامتک دارای طراحی فوق العاده در ابعاد 3.3*3.3 و با توان بیش از 200 وات برای مجموعه های چشمک زن طراحی شده اند.
این نوع از فلاشر های دامتک با توجه به نداشتن میکرو کنترلر تنها توانایی تغییر سرعت و نور را دارند و در حالت چشمک زن فعالیت می کنند . فلاشر های دو کانال ساده دامتک یا همان فلاشر پلیسی یکی از اقتصادی ترین فلاشرهای موجود در بازار هستند و تابلوسازان گرامی می تواننداز آن برای ایجاد حاشیه تابلو یا نور چشمک زن استفاده ویژه کنند.
فلاشر دو کانال دامتک با توجه به کیفیت بالا مونتاژو استفاده از مرغوب ترین فطعات با گارانتی یک ساله تعویض به تابلو سازان گرامی ارائه می شود .

دامتک DAMTECH تولید کننده چراغ های سنسوردار و تامین کننده وسایل تابلو LED در کشور بوده و تلاش دارد با ارائه بالاترین کیفیت در محصولات خود رضایت همه مشتریان عزیز را جلب نماید. دامتک برند تولید کننده چراغ های سنسوردار از جمله چراغ های سقفی سنسوردار فلزی، چراغ های سقفی سنسوردار پلاستیکی و چراغ های دیواری سنسوردار و کنترل کننده های تابلوهای ال ای ای دی اعم از انواع فلاشر تابلو ثابت، فلاشر های کنترل دار با گیرنده های رادیویی و نوری در همه کانال ها است.